Odrobina Azji w Łodzi

Zamów Sushi w Sushi World

Lubisz dobrze zjeść? W takim razie zainteresuje Cię nasz oryginalny Sushi Bar w Łodzi. To lokal, w którym możesz spróbować smaków z najdalszych zakątków świata i przekonać się na własnej skórze, czy to są właśnie te smaki, które przypadły ci do gustu. Przygotuj swoje podniebienie na prawdziwą ucztę i poznaj ofertę Sushi World Baru w Łodzi.

Coś pysznego

Wiemy, że gusta są różne. Każdemu smakuje coś innego i nie ma w tym nic złego. Z tego właśnie powodu nasze menu zostało skomponowane z różnych potraw o azjatyckim rodowodzie. Pośród nich znajdziesz wegetariańskie wersje dań oraz tradycyjne smaki oparte na wysokiej jakości łososiu i tuńczyku. To dania, które zasmakują każdemu miłośnikowi azjatyckiej kuchni. Nasz Sushi Bar w Łodzi to miejsce, w którym możesz spróbować oryginalnych nigiri i hosmomaki. Z pewnością przypadną ci do gustu także pierożki gyoza z kilkoma różnymi rodzajami farszu.

Sushi World Bar w Łodzi to dobre miejsce na posiłek

Jeżeli zależy Ci na zjedzeniu pysznego i równocześnie niezwykłego dania, to w końcu znalazłeś świetne miejsce, w którym zaspokoisz swoje potrzeby. Będziesz przyjemnie zaskoczony, kiedy zrozumiesz jak pyszne dania były blisko ciebie, a ty nie zdawałeś sobie z tego jeszcze sprawy. Dopasuj wielkość porcji do swoich potrzeb. Wybierz zestaw dla dwojga, dla ekipy przyjaciół albo zestaw sushi tylko dla ciebie. Możesz też wybrać posiłek złożony wyłącznie z twoich ulubionych rolek i dobranych do nich sosów i dodatków. Koniecznie spróbuj wasabi i imbiru, które pomogą wydobyć głębie smaku.